15 maja 2018

WARSZTATY

 DZIANIE Z GITARĄ

Warsztaty gitarowe - przeznaczone dla gitarzystów w każdym wieku, bez względu na stopień zaawansowania gry na instrumencie. Udział w warsztatach gwarantuje rozwój umiejętności pod okiem najlepszych instruktorów z Ostródy. Możliwość konsultacji sprzyja poznawaniu odmiennych metod doskonalenia gry na gitarze. Dzięki temu uczniowie poszerzają swoja wiedzę o nowe, nieznane dla nich techniki wykonawcze. Uczestnicy Kursu pracują głównie nad repertuarem solowym, jednak dzięki warsztatom z zakresu orkiestry gitarowej maja możliwość poznania tajników gry zespołowej. Udział w koncertach organizowanych w ramach warsztatów umożliwia obcowanie z muzyką na najwyższym poziomie artystycznym.

Warsztaty poprowadzi:
Mirek Jagielski - gitarzysta, występujący w szeregu zespołach, m.in. Loka.

 MUSIC DZIANIE

- warsztaty produkcji muzycznej - poprowadzi Adam Goniszewski, ostródzki muzyk i producent muzyczny

 MULTI DZIANIE

Warsztaty multimedialne, będą to zajęcia z dziedziny tworzenia filmów. Obejmą podstawy obsługi kamery, montażu filmowego. Poprowadzi je Piotr Pacewicz - filmowiec, autor wielu klipów filmowych, właściciel firmy Studio 813. W ramach warsztatów powstanie teledysk do utworu stworzonego przez innych uczestników projektu i reportaż z całości projektu.

 

 SCENO DZIANIE

Warsztaty plastyczno-scenograficzne - zajęcia plastyczne, które pozwolą na stworzenie scenografii do finałowego koncertu projektu. Poprowadzą je ostródzcy artyści plastycy Bartek "Johnny" Niewiadomski i Magda Munje.

 DZIANIE W RUCHU

Zapraszamy na warsztaty choreograficzne - zajęcia z improwizacji ruchowej w teatrze i pracy w grupie będą opierać się na teatrze improwizowanym, formie w której aktorzy grają spontanicznie, bez scenariusza. Prowadzący: Agnieszka Skrzypczak – pochodząca z Ostródy aktorka Teatru im. Stefana Jaracza w Łodzi.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress